تبلیغات
سیو#ترینر#معرفی واخبار تمام بازی ها 

<-BlogDescription->
تایید رسمی Medal of Honor جدید

در قسمت ادامه مطلب

استودیوی Danger Close امروز در بلاگ خود اعلام کرد که انها در حال کار بر روی یک عنوان جدید از Medal of Honor هستند.

تهیه کننده این استودیو، Greg Goodrich، در بلاگ بازی گفت: بله، Danger Close در حال کار بر روی عنوان بعدی Medal of Honor است.
وی افزود: از زمان عرضه بازیمان در اکتبر سال گذشته، چیزهای زیادی آموختیم، شنیدیم و تمام بازخوردهای شما را دیدیم و از ساخت عنوان بعدی بسیار هیجان زده ایم. ما نمی توانیم تا انتشار اطلاعات بیشتر از بازی صبر کنیم، پس هرچند وقت یکبار سایت و یا صفحه Facebook ما را چک کنید.
این بازی گردشی مهیج در سری Medal of Honor خواهد بود؛ بسیار خوشحال می شویم که شما را هم در آن سهیم کنیم.

Danger Close همانند کاری که DICE با سری Battlefield کرد، سال گذشته یک ریبوت از سری MOH و با مضمون جنگ های مدرن را روانه بازار کرد و بازی از زمان عرضه تا کنون 5 میلیون نسخه فروش داشته است.

پیش از این به نظر می رسید که استودیوی لس آنجلس در حال کار بر روی یک بازی جدید باشد؛ چرا که آنها اوایل امسال فراخوان استخدامی برای یک بازی FPS و AAA را منتشر کرده بودند.

آقای John Riccitiello از EA در نشست مالی سه ماهه دوم سال در اکتبر سال گذشته اعلام کرده بود با اینکه بازی تنها به میانگین امتیاز حدود 75 دست پیدا کرد، اما به موفقیت رسید و بازخورد مشتریان مثبت بود و این فرنچایزی است که آنها میتوانند با موفقیت در آینده آن را ادامه دهند.برچسب ها: اخباربازی ها،

نظرات: نظرات


اخرین مطالب

بیست تمپابزار فتوشاپتصاویر وکتوردانلود نرم افزار گرافیکآموزش فتوشاپکاغذ دیواریپوسته و قالبقالب بلاگفا قالب پرشین بلاگقالب میهن بلاگکد و اسکریپت