تبلیغات
سیو#ترینر#معرفی واخبار تمام بازی ها 

<-BlogDescription->
تهران در Battlefield 3


در قسمت ادامه مطلب
به گزارش خرده فروش انگلستان به نظر میرسد كه اولین جزیئات موجود از B3 آشكار شده در این جزئیات آمده كه بازی B3 در مناطقی از جهان همچون نیویورك- پاریس و تهران و شهرهای دیگر رخ خواهد داد.
این بار B3 میخواهد بهتر از هر زمان دیگری پا به عرصه رقابت گذاشته و این ها توضیحاتی از بازی هستند.
Battlefield3 از موتور ارتقا یافتهFrostbite 2 كه توسط تیمDICE ساخته شده بهره میبرد كه در این مورد برش های لبه نسبت به قبل بهترشده.
از تاثیرات تكنولوژی های استفاده شده در این بازی می توان به این موارد اشاره كرد- گرافیك . كیفیت و نورپردازی بالاتر از عناوین قبلی كه با این موتور ساخته شده میبینید مقیاس نقشه بزرگتر شده , كشتار گسترده تر همچنین جلوهای صوتی فوق العاده پویای تری نسبت به پیش شاهد خواهید بود.
انیمیشن حركت شخصیت ها بسیار به واقعیت نزدیك است و همچنان محیط قابل تخریب بازی باعث شده كه B3 نسبت به قبل زنده تر و تعاملی تر جلو كند.
به محض دیده شدهشما در ساختمان دشمنان شما به سمت شما شلیك كرده و با اشك آور و تیر اندازی و انفجار و تخریب ساختمان سعی در نابود كردن شما میكنند حتی برای لحظه ی درنگ نمی كنند.
در B3 شما نقش یكی از برترین تفنگداران ایلات متحده رو دارا می باشید كه در حالت چند نفره و یك نفره می توانید در مناطقی مانند تهران ,پاریس و نیویورك و شهرهای دیگر به جنگ بپردازید.
شب گذشته در مجله Game Informer آمریكا اطلاعات منحصر به فردی رو از Battlefield3 آشكار ساخت و در شماره های بعد تیزر و تریلر جدیدی از بازی به بیرون درز پیدا خواد كرد تاریخ انتشار بازی پاییز 2011
منتظر خبرهای جدید در اول مارچ از سوی دفتر EA باشید.
همچنین اعلام شده در حالت تك نفره مرحله ی نزدیك به 64 نفر فقط در PC میتونن آنلاین باشن
باید تا CDG صبر كرد و دید EA با عناوین CRYSIS2,ALICE.BATTLEFIELD3 چی در چنته داره

برچسب ها: Battlefield 3، Battlefield3،

نظرات: نظرات


اخرین مطالب

بیست تمپابزار فتوشاپتصاویر وکتوردانلود نرم افزار گرافیکآموزش فتوشاپکاغذ دیواریپوسته و قالبقالب بلاگفا قالب پرشین بلاگقالب میهن بلاگکد و اسکریپت