تبلیغات
سیو#ترینر#معرفی واخبار تمام بازی ها 

<-BlogDescription->
سرانجام Uncharted 3 : Drake's Deception تایید شد


در قسمت ادامه مطلب
سال گذشته عنوان Uncharted 2: Among Thieves عرضه شد و با تحسین فوق العاده منتقدین، جوایز بسیار و منصب بازی سال همراه بود هم چنین این عنوان تاکنون نزدیک به 4 میلیون نسخه فروش داشته است که در نوع خود بینظیر است تا جایی که فیلمی با همین نام و پیرو داستان بازی بدست کاگردان هالیودی, David O. Russell و با بازی Mark Wahkberg در نقش نیتن دریک در دست ساخت می باشد.

حال نسخه جدید بازی با نام Uncharted 3: Drake's Deception' تایید شده و برای سال 2011 در نظر گرفته شده است.

داستان بازی طبق گفته های Amy Hennig یکی از کارگردانان خلاق بازی اینبار بر خلاف نسخه های قبلی در زیر آفتاب سوزان یکی از صحراه های شبه جزیره عربستان با نام Rub’ al Khali بوقوع می پیوندد, اینبار نسبت به گذشته با داستانی با درون مایه بیشتر شخصیت محوری در این نسخه همراه خواهید، وجود شخصیت جدیدی در بازی با نام Sully و روایت رابطه بین او و نیتن، همچنین نسبت به نسخه های قبل اینبار با داستانی طولانی تر و شگفت انگیز تر همراه خواهید شد.

در U3 با برترین تکنولوژی های موشن کپچر و ضبط حرکتی در بازی همراه خواهیم بود که پیشتر نظیر آن را در فیلم آواتار جیمز کامرون دیدیم از این رو باید منتظر انیمیشن های فوق العاده تاثییر گذارتر از نسخه قبلی در Drake's Deception بود.

به گفته Amy Hennig یکی از چالش برانگیز ترین ایده ها در مورد شیدر و افکت ها مربوط به شن های بازی می شد از این رو وقتی ایده شن در بازی مطرح شد به این نتیجه رسیدیم که باید بسختی بر روی این مورد کار کنیم, پا گذاشتن به فراز هایی که در گذشته به آنها دست نیافته بودیم، خلق استاندارد های جدید گرافیکی.

بخش چند نفره بازی نیز با پیشرفت بزرگی نسبت به قبل همراه خواهد بود و بسیار کاملتر خواهد شد، بازی 11 در نمایشگاه VGA امسال نمایش کاملی خواهد داشت همچنین عنوان شده است که برای سال آینده در نظر گرفته شده است.

شماره جدید Uncharted به نام Uncharted 3: Drake's Deception از قابلیت 3D بهره مند است.
بر اساس گفته Naughty Dog بازی از قابلیت 3D همراه کیفیت بالا برخوردار خواهد بود.

بخش کوتاهی هم از داستان بازی معلوم که به شرح زیر است:
Nathan Drake به همراه دوست همیشگی اش Elina Fisher و Victor Sullivan راهی ماجراجویی جدیدی شده و به صحراهای عربستان می روند تا شهر افسانه ای Atlantis of the Sands را پیدا کنند.

پس از کشف راز و رمز های مخفی آن شهر، اتفاقاتی رخ می دهد که مسافرت ماجراجویانه آنها را بهم زده و Nathan برای زنده ماندن مجبور می شود که حوادث مهیبی را پست سر بگذارد.

این نسخه از بازی بر خلاف نسخه قبل در مکان و فضاهای دیگری رخ می دهد که تمامی افکت های بازی و فیزیک موجود در آن و تمامی موارد دیگر وارد سطح جدیدی خواهند شد .

برای اطلاعات بیشتر از بازی باید منتظر شروع VGA باشید.

برچسب ها: Uncharted 3 : Drake's Deception، Uncharted 3، Uncharted3،

نظرات: نظرات


اخرین مطالب

بیست تمپابزار فتوشاپتصاویر وکتوردانلود نرم افزار گرافیکآموزش فتوشاپکاغذ دیواریپوسته و قالبقالب بلاگفا قالب پرشین بلاگقالب میهن بلاگکد و اسکریپت