تبلیغات
سیو#ترینر#معرفی واخبار تمام بازی ها 

<-BlogDescription->
Apache: Air Assault

در حالیكه در این نسل سبك شبیه ساز پرواز و نبردهای هوایی رو به زوال است، شركت Gaijin Entertainment همراه با Activision پا را فراتر گذاشته اند و یك عنوان تقریبا شبیه ساز برای هلیكوپتر های جنگنده خلق كرده اند و قصد دارند این سبك را از نسل های قبل به نسل حاضر منتقل كنند.

ادامه در قسمت ادامه مطلب

گرافیك


طراحی هلیكوپترها بی نظیر است و دقیقا از روی نمونه واقعی الگوبرداری شده است. حتی سازندگان از یك پیچ هم دریغ نكرده اند و با نهایت جزئیات Apacheها را خلق كرده اند. نمای داخل كابین هم بسیار زیبا و پر جزئیات است و هیجان بالایی به خصوص در بخش Realistic دارد. متاسفانه طراحی محیط و مكان ها از خوب تا بد متغیر است. بعضی محیط ها خیلی بی جزئیات و بی كیفیت و بعضی مکان ها از گرافیك بالاتری برخوردار هستند. برای نمایش سطح زمین، مانند بیشتر بازی های هوایی از عكس های واقعی استفاده شده كه وقتی نزدیك به زمین می شوید بسیار بی كیفیت می شوند. ماشین ها و نیروهای دشمن هم بسیار تكراری هستند و تنوع آنچنان بالایی ندارند. خوشبختانه نورپردازی و سایه های روی هلیكوپتر بسیار خوب كار شده و از نكات قوت گرافیك بازی محسوب می شود.

موسیقی/صداگذاری


یكی از قوی ترین بخش های بازی همین قسمت موسیقی است. قطعات نظامی و جذاب بسیاری وجود دارند كه كاملا با جو و نام بازی همخوانی دارند. در حین مبارزات این آهنگ ها هیجان دو چندانی به كار می بخشند. صداگذاری هلیكوپترها از روی نمونه واقعی برداشته شده، پس در نتیجه با صداگذاری خوبی در این قسمت روبرو هستیم. صدای موتور و چرخیدن بال ها بسیار طبیعی است. صداگذارها آنچنان خوب عمل نكرده اند، ولی از طرفی انتظار چندانی از این بخش در این گونه بازی ها نمی رود. ماموریت ها و كارهایی كه باید در طی یك مرحله انجام دهید از طریق فرمانده به شما گفته می شود كه مفید هستند.


گیم پلی


سازندگان در ابتدای بازی دو درجه سختی Training و Realistic را ایجاد كرده اند. با تمام كردن بازی قسمت دیگری برای درجه سختی ها به نام Veteran هم باز می شود. اگر در این گونه بازی ها تازه كار هستید، درجه سختی Training بسیار كارآمد است و می توانید به راحتی از آن لذت ببرید، اما اگر فكر می كنید می توانید هدایت یك هلیكوپتر واقعی را در دست بگیرید، درجه سختی Realistic برای شما بسیار سرگرم كننده خواهد بود. به طور كلی Apache: Air Assault بیشتر یك شبیه ساز هلیكوپتر است تا یك عنوان Arcade. بدنه اصلی گیم پلی خیلی شبیه به بازی های این سبك است. ماموریت های شما شامل دفاع از منطقه، نابود كردن نیروها، مهمات و ساختمان های دشمن است. نبردهای هوایی با هلیكوپترهای دیگر هم وجود دارند كه بسیار سرگرم كننده هستند. سازندگان تمام امكانات یك هلیكوپتر جنگی واقعی را در بازی شبیه سازی كرده اند و شما می توانید از راكت های گوناگون و یا تیربارهای قوی با برد بالا استفاده كنید و حتی پیاده نظامی را از چند كیلومتر عقب تر به تیربار ببندید. دوربین های دید در شب و یا ماموریت های مخفی بسیار شبیه به Modern Warfare 1 كار شده اند و دید ماهواره ای هم در شناسایی دشمن ها خیلی كمك می كند. كنترل هلیكوپتر خیلی نرم و روان است، با آنالوگ سمت راست حركت می كنید و با آنالوگ سمت چپ جهت را تغییر می دهید. وقتی وارد درجه سختی Realistic می شوید، ماجرا فرق می كند. شما مهمات كمتری دارید و به همین دلیل برای هر حمله باید برنامه ریزی كنید تا بهترین تاكتیك را ایجاد كرده و با كمترین مصرف مهمات، بیشترین صدمه را به دشمن بزنید. كنترل هلیكوپتر در این بخش كمی واقعی تر هم می شود كه چالشی جذاب خلق می كند. بخش Co-Op هم بسیار هیجانی و خوب كار شده و لذت بازی كردن با دوستانتان به صورت دو نفره خیلی بالا است. متاسفانه بعضی مراحل بازی تكراری می شوند و هیجان لازم را ندارد.

نتیجه گیری


در نهایت Apache: Air Assault در زمانی كه آنچنان بازی زیادی در سبك شبیه ساز هلیكوپتر نیست، یك عنوان خوب محسوب می شود و بیشتر طرفداران حرفه ای این سبك را راضی می كند تا كسانی كه به دنبال عنوانی Arcade و معمولی در این سبك هستند.

پردیس گیمبرچسب ها: Apache: Air Assault، Apache Air Assault،

نظرات: نظرات


اخرین مطالب

بیست تمپابزار فتوشاپتصاویر وکتوردانلود نرم افزار گرافیکآموزش فتوشاپکاغذ دیواریپوسته و قالبقالب بلاگفا قالب پرشین بلاگقالب میهن بلاگکد و اسکریپت